Tuto sekci jsme vytvořili s cílem poskytnout vám nejnovější informace o novinkách a změnách týkajících se naší platformy.
Zde najdete užitečné články, které obsahují návody a rady, takže používání platformy WhitePress bude jednodušší, plynulejší a efektivnější.
Kromě toho zde budou zveřejňovány zprávy ze všech konferencí a školení, na kterých se v rámci WhitePress-u účastníme, nebo máme tu čest být mediálním sponzorem.

Přejeme příjemné čtení!

Novinky a události
Požadavky na vydavatelské portály 2020

Pomocí platformy WhitePress můžete publikovat obsah na více než 14 000 různých webových stránkách. Jsou to portály, ale i menší specializované blogy z Polska, České republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Ukrajiny, Spojeného království a Ruska. S cílem zlepšit kvalitu naší nabídky jsme od června 2020 změnily pokyny pro kvalitu webových stránek. V tomto článku popisujeme faktory, které způsobují odmítnutí portálů nebo jejich označení jako portály nižší kvality. Sesumírovali jsme i poslední kvalitativní změny a vysvětlili jsme, jak probíhá proces ověřování od června 2020.

Jak vydělat více s WhitePress® - 11 tipů pro vydavatele

Zeptali jsme se zákazníků platformy, co očekávají od vydavatelů a co pro ně dělá nabídku portálu atraktivní. Na základě jejich odpovědí jsme shromáždili cenné tipy do 11 klíčových bodů. Informace o počtu uživatelů a SEO parametrech jsou velmi důležité, ale ukázalo se, že někteří zákazníci také hledají nabídky "na míru" nebo jim záleží na rychlosti publikování.

Začněte vydělávat peníze ještě dnes.
Zaregistrujte se zdarma