Sociální média ovládli internetovou komunikaci. Na konci roku 2016 měl Facebook 1,65 miliard aktivních profilů, což znamená, že každý čtvrtý člověk na Zemi má účet. Není divu, že se reklama přesunula z tradičních médií na sociální média.

 

Tato část je průvodcem sociálními médii. Zde najdete řadu příruček, které vám pomohou orientovat se ve světě sociálních médií. Začátečníci najdou odpověď na otázku o základních funkcích SM a pokročilí uživatelé najdou informace o tom, jak používat SM v marketingu a reklamě.

 

Najdete zde také případové studie reklamních kampaní a přehled příležitostí, které sociální média nabízejí marketérům.

 

Doporučujeme vám číst dál!

 

Social Media
10 tipů na efektivní spolupráci s blogery

Dlouhou dobu se mnohé společnosti vyhýbali blogům a pohrdali jimi. Oddělení marketingu se obávala spolupráce s vlivnými, ale nepředvídatelnými autory, které je obtížné sledovat. Přesto se blogeři usilovně snažili získat si důvěru a dokázat, že obsah, který vytvářejí dokáže konkurovat tradičním médiím. Stali se profesionálními obchodními partnery a důležitým prvkem jakékoliv marketingové kampaně. Abyste však zajistili, že spolupráce bude fungovat pro obě strany, měli byste pamatovat na pár věcí.

Začněte vydělávat peníze ještě dnes.
Zaregistrujte se zdarma